Szanowni Państwo,

Informuję, że od 08.04.2019 roku do odwołania z powodu strajku nauczycieli  zajęcia dydaktyczne  nie odbywają się. Uczniowie, którzy przyjdą do szkoły  mają zapewnione zajęcia opiekuńcze.

Egzamin gimnazjalny odbędzie się w terminie.

Z poważaniem

Anna Lewandowska

Drzwi OtwarteShow Gallery

Loteria Fantowa

XII Powiatowe Targi Edukacyjne w ZgierzuShow Gallery

Komórkomania w ZSLGShow Gallery

29 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Głownie odbył się Dzień Dawcy Szpiku pt. „Komórkomania w ZSL-G”. Dzień jak każdy inny, a jednak wyjątkowy…. Ten dzień może okazać się jutrem,  przyszłością, darem życia dla KOGOŚ… Dla drugiego człowieka, który czeka  i ma nadzieję, że ktoś podaruje mu cząstkę siebie i da szansę na życie.

Powiatowy Konkurs EkologicznyShow Gallery

28 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Głownie odbyła się trzecia edycja  Powiatowego Konkursu  Wiedzy Ekologicznej pt. „Współczesne zagrożenia środowiska”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Starosty Zgierskiego. Inicjatorką konkursu była nauczycielka biologii i chemii, pani Marta Polit-Wawrzyn.  

Ekowalentynki 2019Show GalleryUczniowie Zespołu Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Głownie  po raz kolejny włączyli się do  ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Ekowalentynki, czyli kochamy recykling”. Podstawowym założeniem akcji jest zbiórka zużytych baterii oraz ZSEE. Jak nazwa wskazuje akcja została rozpoczęta w Dniu Zakochanych, czyli 14 lutego. Od wielu lat w ramach "Eko Walentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie zasługuje również Ziemia. Przypominamy, że codzienna troska o otaczający świat jest najlepszym dowodem miłości do naszej planety. Zbiórka będzie trwała do Dnia Ziemi, czyli do 22 kwietnia.

 

Back to top