Góra GroszaShow Gallery

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza

 jest największa na świecie”

Uczniowie Zespołu Szkół Licealno – Gimnazjalnych jak każdego roku wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza, której  organizatorem było Towarzystwo Nasz Dom. Na terenie szkoły przedsięwzięcie koordynowała nauczycielka biologii i chemii pani Marta Polit – Wawrzyn wraz z uczniami Liceum Ogólnokształcącego. Cel akcji był dobroczynny - była to akcja przeprowadzona na rzecz rodzinnych domów dziecka i innych placówek opiekuńczo – wychowawczych. Idea była piękna - organizatorzy uzmysławiali nam wszystkim, że nawet mały grosik od każdego ofiarodawcy, może dać duże ilości pieniędzy w skali kraju i może wspomóc wielu samotnych w domach dziecka. Wszystkim  serdecznie  dziękujemy za wsparcie akcji swoim „groszem”, bo przecież „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”. 

Back to top