Bal Gimnazjalny 2019Show GalleryACH, CÓŻ TO BYŁ ZA BAL….

"Ta chwila czarowna głębią nocy,
szaleństwem fioletu,
srebra bladym świtem
niech zawsze trwa..."

Młodość , radość,  panie w pięknych kreacjach, panowie w szykownych garniturach i Hollywoodzki nastrój zimowego lutowego wieczoru. Czego chcieć więcej?

Ostatni już w dziejach Sportowego Gimnazjum Powiatowego nr 2 w Głownie Bal Gimnazjalny odbył się 08 lutego 2019 w niepowtarzalnej filmowej atmosferze. Piękny wystrój sali inspirowany galą wręczania amerykańskich Oskarów, profesjonalna muzyka, przepiękny i niekonwencjonalny Polonez w wykonaniu gimnazjalistów, oraz znakomita zabawa dodawały uroczystości niepowtarzalnego blasku.

Podsumowując niezapomnianą noc, pozostaję tylko stwierdzić:

"Bo coś w szaleństwach jest z młodości,

 Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,

 Co jest mądrzejsze od mądrości

 I rozumniejsze od rozumu".

 

Back to top