Grudzień - Akademia Licealisty

WYKŁAD W AMERICAN CORNER W ŁODZI

ORAZ WARSZTATY DORADZTWA ZAWODOWEGO

15 grudnia 2017r. uczniowie klasy pierwszej w ramach programu Akademia Licealisty wzięli udział w warsztatach doradztwa zawodowego pt. "Czas decyzji. O skutecznym podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych" zorganizowanych  na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Następnie uczniowie udali się do American Corner – jednostki współpracującej z Ambasadą Stanów Zjednoczonych. Uczniowie zapoznali się z zasadami funkcjonowania tej placówki, dowiedzieli się także w jaki sposób mogą korzystać ze zbiorów mieszczącej się właśnie tam biblioteki.  Ponadto, uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawym wykładzie „Fake News- czyli o przekazie informacji w sieci”.

al_grudzień12
al_grudzień13
al_grudzień14
al_grudzień15
al_grudzień11

Back to top