Klasa patronacka w ZSLG w Głownie

Warsztaty „Jak Politolog wykorzystuje wiedzę o zarządzaniu projektami”?

29 listopada uczniowie klasy II b Liceum Ogólnokształcącego  w ramach programu Akademia Licealisty uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Dobiesława Świerzawskiego WSMiP UŁ. Były to zajęcia na temat zarządzania zmianą w polityce i gospodarce, pokazujący podejście projektowe do zarządzania zmianą. Temat z pogranicza politologii i zarządzania. Prowadzący analizował ciekawe projekty oraz mówił o wadze planowania, o zespole, przywództwie, ryzyku. Pokazał  też kilka przydatnych narzędzi, jak wykres Gantta, itp.

Uczniowie otrzymali wpisy do Indeksów, a niektórzy, najbardziej aktywni oceny bardzo dobre, które powędrowały do szkolnego dziennika z przedmiotu „Ekonomia w praktyce”

listopad_klasa_patronacka_11
listopad_klasa_patronacka_12
listopad_klasa_patronacka_13
listopad_klasa_patronacka_14
listopad_klasa_patronacka_15

Back to top